Výhľad na Tatry pre všetkých

jún 20, 2021 | Novinky

Vysoké Tatry budú asi navždy späté s Chemosvitom rovnako ako meno Jan Antonín Baťa. Boli svedkami budovania pokusnej stanice na viskózový hodváb, rozširovania výroby aj zmien, ktorými spoločnosť prechádzala. Od počiatku sprevádzali zamestnancov na ceste do práce. A my sme sa rozhodli priniesť tento pohľad aj tým, ktorí u nás nepracujú.

Pred časom prišiel tím v spoločnosti Chemosvit Folie s myšlienkou pridania živého pohľadu na Vysoké Tatry do svojej webovej stránky. Nápad mal pozitívne ohlasy. Preto sa vytvorila skupina pracovníkov z rôznych úsekov spoločností skupiny firiem Chemosvit a začala pracovať na jeho uskutočnení.

Výsledkom ich spoločného snaženia je spustenie prevádzky širokouhlej HD kamery, ktorá je orientovaná na panorámu Vysokých Tatier. Kamera je umiestnená na streche administratívnej budovy, ktorá má 15 poschodí a je najvyššou budovou v Chemosvite. Miesto s lepším výhľadom by sme zrejme nenašli.

Okrem toho, že je možné zobraziť živý pohľad na Tatry, ponúka webová stránka aj ďalšie funkcie. Návštevníci si môžu urobiť snímku aktuálneho pohľadu, ktorá sa automaticky uloží do počítača. Je možné zobraziť históriu záznamu, zvoliť si konkrétny deň a prehrať časozberné video. Video sa, samozrejme, dá aj stiahnuť.

Projekt určite poteší všetkých milovníkov hôr, keďže sa môžu kedykoľvek počas dňa pokochať pohľadom na najmenšie veľhory sveta. Môže tiež pomôcť s plánovaním turistiky a ďalších voľnočasových aktivít v okolí. Alebo dokáže prekvapiť známych či obchodných partnerov, keď im v schránke pristane video. 

Navštívte stránku https://www.chemosvitfolie.com/high-tatras/ a doprajte si chvíľku na oddych. Kdekoľvek ste a čokoľvek robíte.

NAPÍŠTE NÁM

KONTAKT

CHEMOSVIT, a.s.

Štúrova 101
059 21 Svit
Slovak Republic

tel: +421 52 715 1111-2
fax: +421 52 715 2740

e-mail: info@chemosvit.sk

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sa, vložka č. 136/P

IČO: 31 671 047
DIČ: 2020516861
IČ DPH: SK7020000273